Ekskursiooni pakett

Ekskursioonipakett koosneb kolmest osast. Soovi korral saab mõne osa välja jätta ja valida just Teile sobiva. Kui soovite teada saada paketi hinda Teie grupile, kirjutage emailile, mitu täiskasvanut, pensionäri, üliõpilast ja last on grupis. Saadan vastu täpse hinnapakkumise.

  • Ajaloo ekskursioon: ekskursioon kestab u 2 tundi. 
  • Ringreis veoauto kastis: Sõit kestab u 2 tundi.
  • Ruhnu-teemalised filmid: Programm kestab 50 min.

 

  1. Ekskursioonipaketi kolm osa sisustavad terve päeva. Peale hommikusööki turismitalus alustame päeva ajaloo ekskursiooniga. See kestab tavaliselt kella 10-12-ni.
  2. Pärast lõunat, tavaliselt kell 13.00 läheme veoautoga ringreisile, kus saame tutvuda saare erinevate külgedega, teha pilti siin ja seal, külastada soovi korral Kultuuriaita jne. Oma ringreisi lõpetame kuulsa Ruhnu tuletorni juures, mille tippu ronides saab tõeliselt aru, et tegemist on kauge üksiku saarega. Tuletornist on Limo rannani kõigest 1 km jalutada ja igaüks saab otsustada, kas minna suplema, jalutama Limo luidetele või sõita autoga tagasi külla.
  3. Pärast õhtusööki, kell 20.00, kui on veel jaksu, saab vaadata Ruhnu väikeses ja armsas rahvamajas suurelt ekraanilt filmiprogrammi, mis justkui täiendab päeval nähtut ja kuuldut pildina.
  4. Vaba kava...

Kellaajad on kokkuleppelised, aga tuleb arvestada, et kui mõnel päeval on mitu gruppi, kes soovivad paketti, siis tuleb olla ajaliselt paindlikum.